konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Dariusz Polarczyk:
PS. My nie mieliśmy problemu z zrzucaniem się - ja płaciłem za całość, a i tak nie mieliśmy ekipy...Dariusz Polarczyk edytował(a) ten post dnia 08.11.10 o godzinie 22:11

Rozumiem... myslalem, ze problem byl ze zrzutkami, bo zebrac ekipe ok 10 osob, zeby powiedzmy wyszlo ~400zl za pol roku, zaplacic z gory to chyba nie taki wielki problem. No to nie wiem... ja bym przez zime chetnie sie poruszal na sali, ciekawe jak z determinacja innych.
Jakub K.

Jakub K. iOS developer

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Dariusz Polarczyk:
Sławek - realia są takie, że Szkoły nie chcą wynajmować okazjonalnie sali, tylko podpisuje się umowę na pół roku lub rok (szkolny). Koszt wynajęcia sali zależy od lokalizacji i samej szkoły - najczęściej oscyluje w granicach 400-500 zł/mc.

PS. My nie mieliśmy problemu z zrzucaniem się - ja płaciłem za całość, a i tak nie mieliśmy ekipy...Dariusz Polarczyk edytował(a) ten post dnia 08.11.10 o godzinie 22:11

źle to sprzedałeś, Polacy nie lubią mieć nic za darmo, Polacy lubią o coś walczyć. Gdybyś na forum dał gdzieś info, że potrzebne grupa ludzi chętnych do gry i do zrzutki bo inaczej przepadnie wiekopomna okazja na grę na sali to jeszcze byś wyszedł na swoim ;)
Piotr Zaremba

Piotr Zaremba Finance & Operations
Manager /
Specjalista I
Dyrektor

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Witam,
skoro montuje się grupa tolerująca "graczy" z duuuużą przerwą , to zgłaszam gotowość.

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Jakub Kuzimski:
źle to sprzedałeś, Polacy nie lubią mieć nic za darmo, Polacy lubią o coś walczyć. Gdybyś na forum dał gdzieś info, że potrzebne grupa ludzi chętnych do gry i do zrzutki bo inaczej przepadnie wiekopomna okazja na grę na sali to jeszcze byś wyszedł na swoim ;)

Kuba - minąłeś się z powołaniem ... powinieneś zostać marketerem ! :D
Jak się zbierze ekipa chętna do zrzutki to i ja się piszę ... może nawet sala na strzeleckiej jest jeszcze wolna (?) Pytanie tylko, czy przez wakacje ją odnowili ... :-)
Michał D.

Michał D. Absolwent,
Uniwersytet
Ekonomiczny w
Poznaniu

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

widzę, że ożywiłem wątek swoją wypowiedzią. gdyby coś się wyklarowało to proszę o kontakt na pw!

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

To teraz musimy jeszcze wybrać osobę, która zajmie się organizacją.
Są chętni na stanowisko kierownika logistyki? :)
Jewgienij Liszczuk

Jewgienij Liszczuk Tłumacz języka
rosyjskiego,
ukraińskiego i
angielskiego

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Maciej Jastrzębski:
To teraz musimy jeszcze wybrać osobę, która zajmie się organizacją.
Są chętni na stanowisko kierownika logistyki? :)

Jaka pensja, możliwości rozwoju zawodowego? :P

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Także bardzo chętnie pogram po długiej przerwie od gry:) Proszę o wpisanie na listę jeśli jest takowa

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Witam,

i ja z chęcią poruszałbym się po dłuższej przerwie. Możecie mnie również dopisać do listy zainteresowanych.

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

i pomyśleć, że latem z Darkiem musieliśmy grać z gimnazjalistkami :)
a teraz tylu chętnych.

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Ale jak ich ogrywaliśmy pięknie ... szczególnie jak już robiło się ciemno i niewiele widzieli !! Nam i to tak było bez różnicy - z racji wieku i tak gramy bardziej na słuch niż wzrok :p

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Ok - może zróbmy małe podsumowanie. Ile osób jest skłonne zrzucić się na salę ??? Padła propozycja zrzutki jednorazowej po kilka stówek od osoby, której wcześniej nie rozważałem, a która faktycznie rozwiązuje wiele problemów technicznych...

Jeśli uzbiera się grupa, która faktycznie będzie chciała grać co tydzień, to (jeśli oczywiście nie będzie innych chętnych - nie ukrywam, że niekoniecznie muszę to robić i chętnie oddałbym komuś tę "fuchę") mogę podjąć się organizacji tego (znalezienie odpowiedniej sali, podpisanie umowy ze szkołą, comiesięczne rozliczenia itp)

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Dariusz Polarczyk:
Ok - może zróbmy małe podsumowanie. Ile osób jest skłonne zrzucić się na salę ??? Padła propozycja zrzutki jednorazowej po kilka stówek od osoby, której wcześniej nie rozważałem, a która faktycznie rozwiązuje wiele problemów technicznych...

Hej,

mysle, ze czas przeniesc te dyskusje na priva i nie przeciagac tego tutaj. Wroce z pracy, wysle kazdemu kto sie zadeklarowal wiadomosc przez goldenline, z prosba o podanie emaila, poczekam do poniedzialku wieczorem (dlugi weekend, ludzie powyjezdzali) i wystartuje tasiemca mailowego z wszystkimi w CC (dw). Bedzie prosciej.
Jewgienij Liszczuk

Jewgienij Liszczuk Tłumacz języka
rosyjskiego,
ukraińskiego i
angielskiego

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Ja bardzo chętnie, ale do końca roku wszystko będzie zależeć od terminu. Po nowym roku to jest mi obojętne

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Ok, czekamy zatem na info na priva:)

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Poszlo do ok 10 osob, zobaczymy co z tego wyniknie, od siebie mam jeszcze jedna osobe, ktora nie ma konta na Goldenline.

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

I jak tam temat?

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Odpowiedzialo sporo osob, wysle maila kolo 20 (jak bede w domu).

konto usunięte

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Witam, witam dopiszcie mnie shortlisty! :)

Temat: Koszykówka - szukam ekipy i sali.

Witam - czy macie jeszcze wolne jedno miejsce w składzie? Bardzo chętnie dołączę ,pasuje mi każdy dzień tygodnia po 18.00 - Pzdr

Następna dyskusja:

Speca od sieci komputerowyc...




Wyślij zaproszenie do