Agnieszka Michta

Agnieszka Michta licencjonowany
administrator

Temat: Zdrada

Kiedy i czemu do niej dochodzi?
Dlaczego małzenstwo które pobrało sie z miłosci po paru latach jest soba znudzone?
i zamiast starac sie odbudowac zwiazek dochodzi do zdrady?
Mieszka koło mnie sasiadka. Ich miosc była piekna. Po 4 latach małzenstwa On zakochał sie w innej. Robił wszystko by tego uniknac. Nie chciał tego.....ale wygrało uczucie(?) do tamtej kobiety.

konto usunięte

Temat: Zdrada

widoczni nie byla to prawdziwa milos.. bo ona ma solidne fundamenty w przyjazni, tak uwazam, od tego trzeba zaczac

konto usunięte

Temat: Zdrada

mam swoje motto zyciowe i czytajac tematy, jakie zakladacie na gl, chetnie podziele sie moim motto z wami:
"nie przejmuje sie w zyciu niczym, na co nie mam wpływu"...

czasem trzeba wiele lat, by zrozumiec, ze nie pasujemy..
czasem zdazymy miec juz dzieci i one potem cierpia, bo rodzina sie rozpada...
takie jest zycie niestety..
trzeba brac, jakie jest...
i isc dalej..



a dlaczego mezczyzna odchodzi do innej?
bo kobieta z ktora jest, jest za dobra, za dobrze ja znal..
samien musi czasem odejsc do innej suki
albo zrozumie, ze kocha
albo...
zginie w przestrzeni zyciowej

zyjmy swoim zyciem
zycie jest tylko jedno - nie mozna załamywac sie i tracic siebie, bo ktos chcial w swoim zyciu cos zmienic


olac





Emilia Główka edytował(a) ten post dnia 19.01.07 o godzinie 14:42
Kasia P.

Kasia P.
Www.babyrepublic.pho
to

Temat: Zdrada

Anita nie przyjmuje zaproszen od ludzi ktorych nie z.:widoczni nie byla to prawdziwa milos.. bo ona ma solidne fundamenty w przyjazni, tak uwazam, od tego trzeba zaczac

nie wierzę w to, "miłość" zaczynająca się od przyjaźni kończy się przyjaźńią. To nie miłość. Ja wierzę w pioruny i totalną magię..

A co do zdrady, Emilia trafiła w sedno moim zdaniem.
Konrad W.

Konrad W. Starszy Analityk PKO
BP

Temat: Zdrada

Może i ten wątek nie jest dla facetów ale postanowiłem wypowiedzieć swoje zdanie.

Facet szuka tego czego nie ma.....

konto usunięte

Temat: Zdrada

haha
zabił mnie :)

ma racje

konto usunięte

Temat: Zdrada

człowiek uczy sie, rozwija i zmienia całe życie.
w związku można sie rozwija w tym samym kierunku ale można i w zupełnie przeciwnych, wtedy prwadopodobnie najlepiej jest sie rozstać bez żalu i wzajemnych oskarżeń i wtedy prawdziwa miłość mogłaby sie skończyć bez burzy.
cóż... zwykle jednak ogromną miłość najłatwiej zamienić w ogromną nienawiść.

konto usunięte

Temat: Zdrada

Czasmi ktos musi zdradzic zeby odnalezdz szczescie..Czasmi tak sie odnajudaja polowki na cale zycie..brzmi jak bym mowil z doswiadczenia.. ;)

Ale powinno sie najpierw skoczyc poprzedni zwiazek..bynajmniej byc w trakcie konczenia..bo nie wolno oklamywac i krzywdzic partnera..
Konrad W.

Konrad W. Starszy Analityk PKO
BP

Temat: Zdrada

Tomasz G.:)
Ale powinno sie najpierw skoczyc poprzedni zwiazek..bynajmniej byc w trakcie konczenia..bo nie wolno oklamywac i krzywdzic partnera..


Zgadzam się z Tomkiem, jednak czasami to trudne...


Konrad W. edytował(a) ten post dnia 19.01.07 o godzinie 20:38

konto usunięte

Temat: Zdrada

Konrad W.:
Tomasz G.:)
Ale powinno sie najpierw skoczyc poprzedni zwiazek..bynajmniej byc w trakcie konczenia..bo nie wolno oklamywac i krzywdzic partnera..


Zgadzam się z Tomkiem, jednak czasami to trudne...


Jak by nie kombinowal to prawda i tak kiedys wyjdzie na jaw..wiec trzeba byc mezczyzna przez duze M i zdobyc sie na odwage..

A kobieta no coz..Ona poprostu mowi wypad no i my wypadamy.. :)))


Tomasz Gonta edytował(a) ten post dnia 19.01.07 o godzinie 20:45

konto usunięte

Temat: Zdrada

...Magda Mularzuk edytował(a) ten post dnia 27.05.07 o godzinie 21:50

konto usunięte

Temat: Zdrada

Magda M.:ale czy istenieje coś takiego jak "wieczna miłość" ??? mam wrażenie,że miłość to tylko początkowa "chemia", przyspieszone bicie serc, dreszczyk emocji, adrenalina, później zostaje już tylko przyjaźń i wzajemne partnerstwo i ... albo uda się w takim stanie "być razem" albo... szuka się czegoś innego... czegoś co da odrobinę tego co było na początku...


..Chyba udalo mi sie znalezdz to szczescie.. :)


Tomasz Gonta edytował(a) ten post dnia 19.01.07 o godzinie 20:47

konto usunięte

Temat: Zdrada

.Magda Mularzuk edytował(a) ten post dnia 07.03.10 o godzinie 11:13
Konrad W.

Konrad W. Starszy Analityk PKO
BP

Temat: Zdrada

szukajcie a znajdziecie

Tomkowi się udało, mi się udało i Wam się uda

konto usunięte

Temat: Zdrada

Mi też się udało, i takiego szczęścia życzę innym:)
Jest wiele przeciwności i wiele pokus... Ale jest też zaufanie, przyjaźń, otwartość i szczerość. Rozmowa czyni cuda. Mówienie o swoich pragnieniach też...
Nie trzeba się tego bać.

konto usunięte

Temat: Zdrada

mi też się udało, choć nie było łatwo, poza tym to ciężka praca, to bycie we dwoje, i warto się starać, o ile myślę, że warto, bo jeśli nie widzę w tym sensu, to uczciwie odpuszczam.

Jednej znajomej chłopak powiedział - przepraszam, nie kocham Cię, myślałem, że kocham, ale jednak nie i odszedł. Skomentowano go, że świnia, że rzucił, że oszukał.

A moim zdaniem zachował się bardzo w porządku. Dla ułatwienia nie odszedł dla żadnej innej.
Michał Mickiewicz

Michał Mickiewicz Koniec świata jest
świętem
ruchomym...;)

Temat: Zdrada

[author]Katarzyna Pretsch:

nie wierzę w to, "miłość" zaczynająca się od przyjaźni kończy się przyjaźńią. To nie miłość. Ja wierzę w pioruny i totalną magię..
.

nigdy nie spotkałem się z tak DOSKONAŁĄ definicją miłości ... BRAWO Kasiu :))))
Magdalena L.

Magdalena L. Managerka.com |
Doradca biznesowy i
marketing manager do
...

Temat: Zdrada

Konrad W.:Może i ten wątek nie jest dla facetów ale postanowiłem wypowiedzieć swoje zdanie.

Facet szuka tego czego nie ma.....


---
Niby masz rację. Ale jak ktos chce to ZAWSZE sie do czegoś przyczepi i znajdzie coś, czego brak.
Zbigniew S.

Zbigniew S. Specjalista ds.
projektowania stron
internetowych

Temat: Zdrada

Co to jest miłość
Nie wiem
Ale to miłe
Że chcę ją mieć
Dla siebie
Na nie wiem
Ile

Gdzie mieszka miłość
Nie wiem Może w uśmiechu
Czasem ją słychać w śpiewie
A czasem
W echu

Co to jest miłość
Powiedz
Albo nic nie mów
Ja chcę cię mieć
Przy sobie
I nie wiem
Czemu


Jednym slowem - prawdziwa milosc = brak zdrady!

konto usunięte

Temat: Zdrada

Paulina H.:mi też się udało, choć nie było łatwo, poza tym to ciężka praca, to bycie we dwoje, i warto się starać, o ile myślę, że warto, bo jeśli nie widzę w tym sensu, to uczciwie odpuszczam.

Jednej znajomej chłopak powiedział - przepraszam, nie kocham Cię, myślałem, że kocham, ale jednak nie i odszedł. Skomentowano go, że świnia, że rzucił, że oszukał.

A moim zdaniem zachował się bardzo w porządku. Dla ułatwienia nie odszedł dla żadnej innej.


Jak ja usłyszałam po dwóch latach, że nie kocha i nie może dać mi tego czego oczekuję, stwierdziłam, że piewrwszy raz zachował się naprawdę fair ...

a co potem to już moje

Następna dyskusja:

Czy skok w bok to już zdrada?




Wyślij zaproszenie do