Radek Rzążewski

Radek Rzążewski Właściciel, ARCHE

Temat: Spotkanie - Warszawa

Witam,

czy istnieje grupa osób chętnych na spotkanie podczas, którego podyskutowalibyśmy na, często, nurtujące nas tematy, wymienilibyśmy się poglądami i doświadczeniami?
Wszystko w spokojnej atmosferze w jakiejś restauracji w Warszawie?

Jeżeli będą zainteresowani to proponuję od razu jakieś swoje terminy przedstawiać, jakąś lokalizację, propozycje :)

Co Wy na to? Pomożecie.... znaczy chętni na spotkanie? :)

konto usunięte

Temat: Spotkanie - Warszawa

Szkoda, że mam tak daleko :/

konto usunięte

Temat: Spotkanie - Warszawa

Radek Rzążewski:
Wszystko w spokojnej atmosferze w jakiejś restauracji w Warszawie?

Restauracji? To mamy spotkać się, żeby jeść? Myślałem, że to grupa ABI, a nie kącik smakosza. Z większości postów wyziera ogólna beznadzieja, w takiej sytuacji więcej się chyba pije niż je :)
Proponuję dowolny pub w centrum. Np. Oberża na Chmielnej prawie na przeciwko kina Atlantic. Termin: preferowany każdy piątek ale może być każdy inny dzień tygodnia.
Krzysztof K.

Krzysztof K. Analityk ds spraw
trudnych

Temat: Spotkanie - Warszawa

Wg mojego rozeznania, wiele otwieranych "spotkań" w GL to niewypały, zapisuje się 50osób, a przychodzą 2.
Jarosław Żabówka

Jarosław Żabówka Administrator
Bezpieczeństwa
Informacji (ABI).

Temat: Spotkanie - Warszawa

Zainteresowany jestem – bardzo.
Tylko, że rzeczywiście za daleko. Ale jeżeli tylko będzie taka możliwość, na pewno przyjadę.

Wierzę, że spotkanie nie okaże się niewypałem. A z czasem i w innych miastach będzie można je zorganizować.

konto usunięte

Temat: Spotkanie - Warszawa

Dobry pomysł z takim spotkaniem. W razie czego piszę się na nie.
Piotr G.

Piotr G. Kierownik Sekcji
Informatyzacji

Temat: Spotkanie - Warszawa

Również z przyjemnością (jeżeli termin będzie odpowiedni) będę uczestniczył w spotkaniu. Wreszcie zobaczymy kto kryje się pod pseudonimem "Kuba Rozpruwacz" :))
Olga Reyzz - Rubini

Olga Reyzz - Rubini Head of Internal
Audit, CIA

Temat: Spotkanie - Warszawa

Wtrącę się tak z głupia frant i napiszę, że jako rasowy audytor rozszyfrowałam Kubę Rozpruwacza;)

Oczywiście to żart, trafiłam przypadkiem, zbieżność zainteresowań:)

Jeżeli spotkanie będzie po 31 września, to się stawię. I mam nadzieję znaleźć wreszcie czas i zacząć się udzielać na forum.
Maria L.

Maria L. Wiceprezes Zarządu,
współwłaściciel /
iSecure Sp. z o.o.

Temat: Spotkanie - Warszawa

Mam nadzieję, że osoby które mało się udzielają na tym forum, ale je regularnie czytają i chętnie dowiedzą się jeszcze więcej też będą mogły się na takim spotkaniu stawić... Jeżeli tak to ja chętnie dołączę :)

konto usunięte

Temat: Spotkanie - Warszawa

Spotkania póki co nie było, a może warto powrócić do tej zacnej idei - akurat kończą się wakacje, więc wrzesień mógłby być dobrą okazją do nawiązania ciekawych znajomości i pogadania w luźnej atmosferze o ochronie danych osobowych. Znaleźli by się jacyś chętni?
Barbara  Sośnicka-Pawińsk a

Barbara
Sośnicka-Pawińsk
a
Ochrona danych
osobowych

Temat: Spotkanie - Warszawa

Michał Sztąberek:
Spotkania póki co nie było, a może warto powrócić do tej zacnej idei - akurat kończą się wakacje, więc wrzesień mógłby być dobrą okazją do nawiązania ciekawych znajomości i pogadania w luźnej atmosferze o ochronie danych osobowych. Znaleźli by się jacyś chętni?

Jeśli spotkanie miałoby się odbyć w godzinach - do 18 - to chetnie się zjawie (z uwagi na dojazd)

Temat: Spotkanie - Warszawa

Oczywiście dołączam się. Czy juz został zaproponowany wstępny termin spotkania? Pozdrawiam.
Jarosław Żabówka

Jarosław Żabówka Administrator
Bezpieczeństwa
Informacji (ABI).

Temat: Spotkanie - Warszawa

We wrześniu, niestety, nie dam rady.
Ale na kolejne spotkania, już się zgłaszam.
Piotr G.

Piotr G. Kierownik Sekcji
Informatyzacji

Temat: Spotkanie - Warszawa

Ja również chętnie spotkam się w miłym towarzystwie.

Temat: Spotkanie - Warszawa

Inicjatywa jest bardzo zacna i z wyjątkiem 2-9 października piszę się.

Pozdr,
MK
Arkadiusz Reiter

Arkadiusz Reiter RA Secure Arkadiusz
Reiter - Ochrona
danych osobowych,
IO...

Temat: Spotkanie - Warszawa

Szkoda że w 3-mieście nie ma żadnego spotkania....może następnym razem :)

konto usunięte

Temat: Spotkanie - Warszawa

Chętnych trochę jest, to w tej sytuacji - żeby nam się idea nie rozmyła - od razu proponuję konkretny termin: 16 września (czwartek), godz. 17 - ta. Miejsce spotkania: myślę, że jakaś restauracja w centrum Warszawy.

W razie czego mogę zająć się tematem (dokonać rezerwacji). Proponuję zrobić to w ten sposób, że zostanie założone spotkanie na grupie i tam dopisujemy się jeżeli mamy zamiar się wybrać. Żeby ułatwić rezerwację (kwestia ilości osób) to deklarujemy się do 12 września.

Wątek spotkania założę jakoś dzisiaj do końca dnia.

Temat: Spotkanie - Warszawa

konkrety ;) Czekamy na info o grupie !
Michał Sztąberek:
Chętnych trochę jest, to w tej sytuacji - żeby nam się idea nie rozmyła - od razu proponuję konkretny termin: 16 września (czwartek), godz. 17 - ta. Miejsce spotkania: myślę, że jakaś restauracja w centrum Warszawy.

W razie czego mogę zająć się tematem (dokonać rezerwacji). Proponuję zrobić to w ten sposób, że zostanie założone spotkanie na grupie i tam dopisujemy się jeżeli mamy zamiar się wybrać. Żeby ułatwić rezerwację (kwestia ilości osób) to deklarujemy się do 12 września.

Wątek spotkania założę jakoś dzisiaj do końca dnia.

konto usunięte

Temat: Spotkanie - Warszawa

Spotkanie założone - można się już zapisywać :-)

----------------------- Mały update ----------------

Nie wiedzieć czemu spotkanie w tajemniczych okolicznościach zniknęło z grupy ABI (sprawa zbadana przez założyciela grupy) i ostało się tylko na grupie Ochrona danych. Ponowna próba umieszczenia spotkania znowu okazała się bezskuteczna, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko podać tu bezpośredni link do wątku spotkania i tam się dopisywać: http://www.goldenline.pl/spotkanie/luzno-o-ochronie-da...Michał Sztąberek edytował(a) ten post dnia 24.08.10 o godzinie 13:17

konto usunięte

Temat: Spotkanie - Warszawa

Przepraszam, że tak post pod postem, ale - troszkę nas mało zapisało się na spotkanie, w związku z tym postulowałbym przełożenie go na inny termin. Co Wy na to?

Następna dyskusja:

Spotkanie - Śląsk




Wyślij zaproszenie do