Monika G.

Monika G. Business Travel

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Przepraszam, jeśli gdzieś był ten temat, ale niestety nie znalazłam.

Czy ktoś z Was robił rezerwacje przez strony internetowe Bangkok Air i Air Asia?
Działa? :)
Grzegorz K.

Grzegorz K. Analityk Sprzedaży
Royal Unibrew tel.
796 08 77 97

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Monika G.:
Przepraszam, jeśli gdzieś był ten temat, ale niestety nie znalazłam.

Czy ktoś z Was robił rezerwacje przez strony internetowe Bangkok Air i Air Asia?
Działa? :)

ja robilem w sobote miniona, bardzo szybko i dostajesz na maila bilety i fakture.

konto usunięte

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Pewnie, ze działa. Co ma nie działać? :)
Monika G.

Monika G. Business Travel

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Magda Biskup:
Pewnie, ze działa. Co ma nie działać? :)

To nie jest takie oczywiste Magda :) Przynajmniej jeśli chodzi o low costy indyjskie :D

Bardzo dziękuję Grzegorz! :)

konto usunięte

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Air Asia to jest świetna linia. A Malezja to nie Indie ;) Nigdy nie miałam problemów, żeby u nich kupić bilet online

Pozdrawiam
Magda
Grzegorz K.

Grzegorz K. Analityk Sprzedaży
Royal Unibrew tel.
796 08 77 97

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Monika G.:
Magda Biskup:
Pewnie, ze działa. Co ma nie działać? :)

To nie jest takie oczywiste Magda :) Przynajmniej jeśli chodzi o low costy indyjskie :D

Bardzo dziękuję Grzegorz! :)

dla scislosci, robilem ta rezerwacje na AirAsia :)
Patrycja Rabińska

Patrycja Rabińska PR dla rynku
nieruchomości i
budownictwa

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

działa działa! Potwierdzam.

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

działa jak najbardziej. Gorzej, jeśli zwracasz bilety i występujesz o zwrot pieniędzy. Mnie w Bangkokair kosztowało to 3 miesiące, 6 maili, 1 fax i jedną rozmowę telefoniczną...
Monika G.

Monika G. Business Travel

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Tomasz Marek Grabarek:
działa jak najbardziej. Gorzej, jeśli zwracasz bilety i występujesz o zwrot pieniędzy. Mnie w Bangkokair kosztowało to 3 miesiące, 6 maili, 1 fax i jedną rozmowę telefoniczną...

Takie przypadki w każdej linii są problematyczne :)

Dziękuję bardzo za wszystkie opinie.
Małgorzata P.

Małgorzata P. Specjalista ds.
jakości

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

To, o czym trzeba pamiętać kupując bilet w BangkokAir to to, że pasażer musi być właścicielem karty kredytowej.
Ja kiedyś miałam spory problem, gdy kupiłam bilet komuś z rodziny i tylko pojawiłam się na lotnisku, żeby pokazać kartę. Po wykłóceniu się ostatecznie uznali bilet.
Nie wiem, czy uznają kartę wirtualną - ja mam taką z mBanku do płacenia w internecie, ale nie ryzykowałabym.

konto usunięte

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Jesteś pewna, że jest taki obowiązek? Coś mi nie pasuje z nim. Mnie nikt nigdy żadnej karty nie sprawdzał. Zapłacone jest i to jest najważniejsze. Dlatego trochę taki przepis bez sensu by był. Jedyne co sprawdzają w kwestii danych to to czy nazwisko na bilecie i w paszporcie się zgadza.

MagdaMagda Biskup edytował(a) ten post dnia 28.08.09 o godzinie 11:16
Małgorzata Błaszczak

Małgorzata Błaszczak international trade

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Jeżeli np. lot został odwołany i chcesz zwrotu za niego pieniędzy, a bilet był opłacony kartą, to wtedy faktycznie trzeba być jej właścicielem. Przy normalnym locie to kogo to obchodzi kto płacił za bilety?
Monika G.

Monika G. Business Travel

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Wyciąg z warunków BANGKOK AIR:
"The Restrictions of Credit Card Payment
For the payment with Visa Card (Non Verified by Visa) and Master Card (Non Secure Code), Cardholder must be one of the travellers on the itinerary, and required to provide the credit card used for online payment and valid identification (passport or identification card) at the check-in counter prior to receive boarding passes."
http://www.bangkokair.com/announcement/index.php?lang=...

I to zgadzałoby się z moim doświadczeniem z tanimi liniami indyjskiskimi. Zawsze sprawdzali moją kartę.

A obchodzi linię właściciel karty chociażby dlatego, żeby stwierdzić, że karta nie została komuś skradziona.

konto usunięte

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Dziwny według mnie ten przepis, nieżyciowy.
Anyway, przepis może i jest, ale mnie nigdy o kartę nie pytano przy czek-in, a Air Asia leciałam kilkanaście razy.
Monika G.

Monika G. Business Travel

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Dziękuję za wszystkie rady i ostrzeżenia.
Zrobiłam już rezerwacje i na BangkokAir i na AirAsia. Poszło gładko i mam nadzieję, że przeloty tez będą udane.

Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Polecam BangkokAir i AirAsia. Co prawda BangkokAir jest drozszy ale ma tez limit bagazu do 20 kg, w AirAsia musialam doplacac za nadbagaz - tam jest do 15 kg. Mialam wszystkie loty zarezerowane przed przylotem do Tajlandii, czesc z AirAsia a czesc z BangkokAir, dzien przed wylotem do Bangkoku dostalam smsa ze lot z Bangkoku do Surathani zostal anulowany dla mnie to i lepiej, bo pozniej okazalo sie ze na Koh Phanagan mozna dostac sie znacznie szybciej niz w przeciagu calego dnia. W zwiazku z tym ze anulowali lot i proponowali lot o pozniejszej porze to i ja zrezygnowalam z przelotu i pieniadze wplynely mi na konto bez problemu! :) oczywiscie trwalo to jakis czas i kontaktowala sie w tym celu znajoma z Tajalandii.

jako ciekawostka - czy nie zdziwilo was ze lecac AirAsia nagle zauwazyliscie jak unosi sie mgielka... i zrobilo sie siwo w samolocie??
pasazerowie lecacy wowczas wpadli w lekka panike pamietam :)
Małgorzata Błaszczak

Małgorzata Błaszczak international trade

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Z tego co kojarzę to rozpylają coś tam w powietrzu aby powybijać zarazki świńskiej grypy, a tego w Tajlandii jednak sporo :) Co do bagażu to przy kupowaniu lotu wybierasz ciężar bagażu. Są chyba 3 opcje: bez i nic nie dopłacasz do biletu, 15 (opcja automatyczna co się sama włącza) i 20 kg. Przy zgłoszeniu większego bagażu wcześniej, przez neta, jest taniej. :)
Adam Urbanowski

Adam Urbanowski Dyrektor ds.
komunikacji i
rozwoju produktów
(finanse) / ...

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Również polecam Air Asia, robiłem rezerwację bkk-kbv jeszcze z Polski, wszystko ok! bardzo atrakcyjne cenowo połączenia ma nok air http://www.nokair.com/ sprawdź! Pamiętam że w lipcu można było znaleźć np. phuket-bkk za 700bht .

Pozdrawiam
Justyna O.

Justyna O. Finance &
Administration
Manager

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Witam, mam pytanie, planuję podróż do Tajlandii/Malezji w czerwcu. Czy ewentualne przeloty na miejscu liniami airasia czy podobnymi powinnam zaplanować i zarezerwować już teraz (ceny sa bardzo niskie) czy mogę spokojnie myslec o tym tam na miejscu?
Czy ceny wzrastają w znacznym stopniu w tych liniach lotniczych?
Z góry dziękuję za sugestie, pozdrawiam
Grzegorz K.

Grzegorz K. Analityk Sprzedaży
Royal Unibrew tel.
796 08 77 97

Temat: BANGKOK AIR & AIR ASIA rezerwacje internetowe

Z doswiadczenia w mionionym roku moge stwierdzic, ze jezeli masz teraz promocje na przeloty w AirAsia, to mozesz spokojnie kupowac bilety. Ja kupowalem bilety w sierpniowej promocji na listopad 2009 i bardzo sie oplacalo.W listopadzie ceny na przeloty, ktore rezerwowalismy w sierpniu, zdrozaly nawet 3-4 krotnie.



Wyślij zaproszenie do