konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Kobieta zdradza: (dla facetów)

Poza metodami typu: "poważna rozmowa" jest kilka innych metod. Oto symptomy kobiety zdradzającej:

Wygląda inaczej.
Zawsze nazywałeś ją "swoim pulpecikiem" a teraz mieści się w rozmiar 36. Włosy tez przefarbowała - ciekawe dla kogo?

Spoważniała.
Kiedyś rozśmieszałeś ją czymkolwiek. Teraz każdy twój żart kwituje pobłażliwym usmieszkiem. Jej wzrok pokazuje że uważa cię za gówniarza. Musiałaby przyznać, że to ona jest niedojrzała zrywając związek z poważnym facetem, a poniżając cię w swym mniemaniu ma usprawiedliwienie.

Seks to nie wszystko.
Kiedyś gziła się jak kotka w marcu. A teraz woli siedzieć godzinami w internecie np. na GaduGadu. Jeśli się kochacie, jest nieobecna duchem.

Poznała nowych przyjaciół.
Jedno imię męskie przewija się w jej opowieściach ciągle. "Musisz go poznać, to świetny gościu". Po pewnym czasie wiesz że nie ma kobiety, że jest taki dojrzały, że jest wysokom brunetem a ona woli niskich blondynów.

Przesiaduje godzinami w pracy/szkole.

Skacze jak tygrysica na sam dźwięk dzwonka telefonu.
Zawsze jest pierwsza przy słuchawce. A jak ty odbierasz to głuchy telefon.

Kiedyś porafiła wiercić ci tydzień dziurę w brzuchu o tą wstrętną koleżankę z podstawówki, którą jej nie przedstawiłeś, a teraz usmiecha się życzliwie gdy oglądasz się za kobietami na ulicy.

Dostajesz od niej prezenty bez okazji.
Stara się osłodzić ci cios. Jeśli spotkasz kiedyś na imprezie faceta w identycznym swetrze jak ty, to niech da ci to do myślenia.

Patrzy na ciebie z litością.

Znajdujesz dziwne SMS-y, liściki.
O drugiej na ranem dzwoni telefon, a jak odbierasz to jakiś facet pyta: "horyzont czysty?"

Facet zdradza: (dla kobiet)

Najczęściej trwa to długi czas zanim zorientujesz się, co jest grane, ale to się da wyczuć: Zaczął zachowywać się inaczej, jest bardziej nerwowy niż kiedyś. Bywa złośliwy, uszczypliwy, stwarza powody do kłótni. Miej oczy szeroko otwarte. Prędzej czy później się zdradzi, bo kłamstwo ma krótkie nogi!

Brak uwagi twoją osobą: (jest zakochany w kimś innym).
- Nagła zmiana trybu dnia.
- Jest wiecznie zamyślony, żyje jakby w innym świecie.
- Kilka razy powtarzasz zdanie zanim dotrze, że to do niego mówisz.
- Niechęć do rozmowy, natomiast jak przyjdzie kumpel jest pełen energii.

Agresywne reakcje w stosunku do ciebie: (usiłuje zagłuszyć wyrzuty sumienia, ma poczucie winy)
- Obwinia ciebie za wszystko.
- Szuka w całym dziury.
- Pretensje o byle co.
- Wytykanie, czego nie zrobiłaś.
- Nagle dostrzega u ciebie same wady.
- Uważa, że ty masz wszystko gdzieś.
- Często dochodzi do awantur w zasadzie o nic.
- Porównuje, jaka byłaś kiedyś.
- Stara się wzbudzić w tobie poczucie winy.
- Coraz bardziej mu przeszkadzasz.

Unikanie kontaktów seksualnych: (nie chce zdradzić tej drugiej)
- Wyszukiwanie pretekstów, że niby nie ma ochoty na sex.
- Jest wiecznie zmęczony.
- Nagłe wybuchy złości w łóżku.
- Prowokuje ciebie do agresji.
- Obrażanie się z byle powodu.

Dziwne telefony.
- Dużo głuchych telefonów albo pomyłek, kiedy ty odbierasz telefon, itp.
- Nie wyciąga telefonu komórkowego z kieszeni.
- Zabezpieczenie przed przeglądaniem jego komórki.
- Wyłącza w nim sygnał.
- SMS-y treści erotycznej tłumaczy np. "ktoś się pomylił, przecież ja wczoraj byłem u Tomka".
- Ukradkiem spogląda na telefon.
- Podczas rozmowy wychodzi z pokoju, ścisza głos.
- Dyskretnie ci się przygląda, czy czasami czegoś nie usłyszałaś.

Samotne wyjścia o dziwnych porach, niby to do kumpla, itp.

ps: źródło necikJoanna C. edytował(a) ten post dnia 20.08.09 o godzinie 00:08

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

A jaki problem ?
Jakie pytanie ?

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Joanna C.:
Kobieta zdradza: (dla facetów)

Poza metodami typu: "poważna rozmowa" jest kilka innych ...

Prowadzisz z tego szkolenia? :)

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Piotr Kowalik:
noooo nie .... to forma zartu

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Jacek K.:
Jacek - czy dyskusja musi mieć sens zawarty w pytaniu czy osadzony w problemie?

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

A moj maz- znany chirurg ortopeda, zawsze mial nagle, ale planowane wypadki samochodowe:))) do ktorych musial leciec do operacji:))))

Nigdy nie dzwonily zadne panie. Tz. raz, ja odebralam i juz wiecej pani do domu nie zadzwonila:))))))

a poza tym, wszystkie punkty Asi kompletnie nie znajdowaly pokrycia:)))) ze sie tak wyraze:))))

Do tej pory kocha mnie bardzo- 11 lat od rozwodu i malzenstwa- 2 lata temu z inna pania:))))))) tak na oko z 15 lat modsza od niego;-))))

Ale moze dla tego, ze ma wielkopojemnosciowe serce... Moze powinien zostac... kardiologiem?:))))Dorota J. edytował(a) ten post dnia 20.08.09 o godzinie 07:02
Beata Konczarek

Beata Konczarek interesuje mnie
praca wylacznie w
branzy opakowan

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Generalnie zgadzam się z Joanna.
Kilka szczegółow bym zmieniła, ale to drobiazgi.
Niestety swiadczy to o szablonach naszych działań, drobiazgi do zmiany- swiadczą, o tym ze jednak każdy jest inny.
Wojciech P.

Wojciech P. prawnik, właściciel
KONSYLIAR

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Ja myślę, że problem leży w innym miejscu...

Domyślić się zdrady to jedno. To się jakoś czuje jak grypę - po kościach. Problem jest w tym, że zdrady się domyślamy, ale nie mamy na początku namacalnych dowodów. Później zaczynamy usprawiedliwiać wszelkie odstęstwa od normy. Zdrajca utwierca nas w przekonaniu, że wszystko jest w porządku. Co więc mamy zrobić? Awanturę bez powodu? Odwrócić się i wyjść bo mamy przeczucie? A jeśli przeczucie nas myli?

Najgorszym czynnikiem jest to, że cały czas jesteśmy (umiejętnie lub nie) manipulowani przez tego kto zdradza. Jesteśmy manipulowani przez osobę, którą kochamy i ciężko się przed tym bronić. Zdrada to nie tylko skok w bok, ale to przede wszystkim żerowanie na uczuciach.

Im bardziej będziemy obserwować tym bardziej druga strona będzie ostrożna. A może powinniśmy udawać, że wszystko jest OK, a jednak obserwować baczniej? Ale czy takie udawanie też nie jest manipulacją?
Elżbieta Musiał

Elżbieta Musiał New Business
Director;
PeterWild&Partners

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Wojciech P.:
Ja myślę, że problem leży w innym miejscu...

Domyślić się zdrady to jedno. To się jakoś czuje jak grypę - po kościach. Problem jest w tym, że zdrady się domyślamy, ale nie mamy na początku namacalnych dowodów. Później zaczynamy usprawiedliwiać wszelkie odstęstwa od normy. Zdrajca utwierca nas w przekonaniu, że wszystko jest w porządku. Co więc mamy zrobić? Awanturę bez powodu? Odwrócić się i wyjść bo mamy przeczucie? A jeśli przeczucie nas myli?
Najgorszym czynnikiem jest to, że cały czas jesteśmy (umiejętnie lub nie) manipulowani przez tego kto zdradza.


Smutna ale prawda...
usprawiedliwiamy każde dziwne zachowanie, a jeszcze gdy kochamy ślepo i słyszymy od bliskiej osoby, że "jak mozemy ją podejrzewać", że "przecież związek to zaufanie", to zaczynamy się zastanawiać nad sobą i mieć pretensje do samego siebie. Masakra!

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Elżbieta Musiał:
Wojciech P.:
Ja myślę, że problem leży w innym miejscu...

Domyślić się zdrady to jedno. To się jakoś czuje jak grypę - po kościach. Problem jest w tym, że zdrady się domyślamy, ale nie mamy na początku namacalnych dowodów. Później zaczynamy usprawiedliwiać wszelkie odstęstwa od normy. Zdrajca utwierca nas w przekonaniu, że wszystko jest w porządku. Co więc mamy zrobić? Awanturę bez powodu? Odwrócić się i wyjść bo mamy przeczucie? A jeśli przeczucie nas myli?
Najgorszym czynnikiem jest to, że cały czas jesteśmy (umiejętnie lub nie) manipulowani przez tego kto zdradza.


Smutna ale prawda...
usprawiedliwiamy każde dziwne zachowanie, a jeszcze gdy kochamy ślepo i słyszymy od bliskiej osoby, że "jak mozemy ją podejrzewać", że "przecież związek to zaufanie", to zaczynamy się zastanawiać nad sobą i mieć pretensje do samego siebie. Masakra!
JA SIE NIE BEDE WYMADRZAL. JAK MNIE MOJA EX PUSCILA Z INNYM, NIE WYRZUCALEM SOBIE NIC.
Nie mialem do siebie pretensji,bo uwazam, ze zdrada to zdrada i pa.
Jak sie z kims nie chce zyc, to odejdz a potem rob co chcesz. Takie sa moje zasady ale ja jestem prosty jak budowa cepa, moze dlatego.

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Jacek K.:
Jak sie z kims nie chce zyc, to odejdz a potem rob co chcesz. Takie sa moje zasady ale ja jestem prosty jak budowa cepa, moze dlatego.
no! Ale cep nie jest az tak prosty:)))))))))))) ;-*
Karolina N.

Karolina N. Do what you want and
the money will
follow!

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Ja tam nie jestem zazdrosna. Jeśli zdradzi to mam nadzieję, że z jakąś fajną laską, bo paszteta bym nie zniosła :)

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Karolina N.:
Ja tam nie jestem zazdrosna. Jeśli zdradzi to mam nadzieję, że z jakąś fajną laską, bo paszteta bym nie zniosła :)
niech pasztet przyniesie, byle jakiej choroby nie przywlokl:))))))))))))
Beata K.

Beata K. odkryć źródło w
sobie :)

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

hej moi drodzy internetowi znajomi :)
chwilowo dzisiaj jestem w necie, wiec się przypominam :)

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Beata J.:
hej moi drodzy internetowi znajomi :)
chwilowo dzisiaj jestem w necie, wiec się przypominam :)
nie musisz, nikt Cie nie zapomnial.
pieknie opalona jestes :)
Beata K.

Beata K. odkryć źródło w
sobie :)

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Jacek K.:
Beata J.:
hej moi drodzy internetowi znajomi :)
chwilowo dzisiaj jestem w necie, wiec się przypominam :)
nie musisz, nikt Cie nie zapomnial.
pieknie opalona jestes :)
tak na wszelki wypadek pisze :)
jestem opalona, skąd wiesz?

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Beata J.:
hej moi drodzy internetowi znajomi :)
chwilowo dzisiaj jestem w necie, wiec się przypominam :)
a Ty ciaagle w tej jednej koszulce?:)))))))))))

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

zdrada rodzi sie juz w glowie
jak jest Ci zle/nudno (wpisac co sie chce) w aktualnym zwiazku

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Beata J.:
Jacek K.:
Beata J.:
hej moi drodzy internetowi znajomi :)
chwilowo dzisiaj jestem w necie, wiec się przypominam :)
nie musisz, nikt Cie nie zapomnial.
pieknie opalona jestes :)
tak na wszelki wypadek pisze :)
jestem opalona, skąd wiesz?
przeciez stoje za Toba :)

konto usunięte

Temat: Zdrada - okiem obydwu płci

Anna Januć:
zdrada rodzi sie juz w glowie
jak jest Ci zle/nudno (wpisac co sie chce) w aktualnym zwiazku
czyli w ukladzie damsko-meskim :)



Wyślij zaproszenie do